همین چند ثانیه پیش از الان که دارم این پست رو مینویسم انیمه بوسه ی ایزدی رو تموم کردم . 

چقدر قشنگ تموم شددددد واقعا عالی بود ولی اگه پایانشو دست من میدادن حتما یه تغییر کوچیک توش ایجاد میکردم :/ یه تشکر فراوان و تپل از 

جغد سفید عزیز که این انیمه رو بهم معرفی کرد ⁦(●♡∀♡)⁩ 

خلاصه ی انیمه ی بوسه ی ایزدی : 

راجع یه دختریه که باباش به خاطر قمار و بدهکاری ولش میکنه خونشون هم از دستش میره و می ه تو یه پارکی یه آقایی بهش میگه میتونی بری خونه ی من بعد پیشونیشو بوس میکنه و آدرس خونشو میده دختره هم میره اونجا میفهمه که یک معبده و خودش هم خدای زمین و صاحب جدید معبد شده خدمتکار خدای قبلی اوایل قبولش نمیکنه اما طی یه قراردادی خدمتکار جدید دختره میشه و.

کمدی و عاشقانه هاش رو خیلی دوست داشتم . امروز سر کلاس اقتصاد به طور اتفاقی فهمیدم که یکی دیگه از بچه هامونم انیمه و سریال کره ای میبینه و گفت بوسه ی ایزدیو دیده و کلی شاد شدمممم فردا میرم احساساتمو باهاش به اشتراک میزارم

لطفا از چند خط پایین تر بگذرید  و خوندن پست رو همینجا تموم کنید ممکنه اسپویل بشه اگه هنوز ندیدینش :

من دلم نمیخواست که محبور بشن معبد و کلا دنیای ماورایی رو ترک کنن دلم میخواست همینطور که خدا و روباهن باهم باشن همه باهم تو معبده با دوستاشون زندگی کنن :`( اونجایی که شب آخر بود تو معبد اینقدر گریم گرفت :( ولی قشنگ تموم شد خیلی قشنگ ❤ولی هنوز دلم میسوزه که جدا شدن :( با اینکه تهشو طوری تموم نکردن که ناراحت بشی برعکس با دیدن عروسیشون یه نفس راحت می‌کشی که رسیدن بهم بلاخرهههه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها