انیمه ی بغل دستی من آقای هیولا / هیولای کوچک من  رو دیدم.

ماشالا پایانش باز بود -_- ولی در کل انیمه ی جالبی بود ، شخصیت دختر خنگول نبود یه دختر باهوش

بود شخصیت پسرش رو هم دوسش داشتم بامزه بود و هردوشون هم آدمای رکی بودن وقتی هم رو

دوست داشتن الکی کلاس و نمیذاشتن (تا حدودی). یعنی هر دفعه کلی حرف دارم برای گفتن تا

میخوام بنویسم همشون یادم میرن :(

ماجرا از این قراره که یه دختری داریم به نام شیزوکو که دختر به غایت درسخونیه که فقط درسش براش

مهمه اوایل سال یه پسر شر بغل دستش بوده به نام هارو که خیلی دعوایی بوده و بعد یه دعوای بزرگ

دیگه مدرسه نمیاد و معلمشون به شیزوکو میگه که اینا وسایل هارو هستن ببر دم خونشون و ازش

میخواد که هارو رو راضی کنه که برگرده به مدرسه (هارو نمیخواد برگرده چون بی اعتماد شده به

مدرسه -__- ) هارو دلش میخواد با بقیه دوست باشه وقتی شیزوکو میره دم خونشون بهش میگه الان

مثل دوستی که به دوستش سر میزنه اومدی ؟ پس باهم دوستیم و ادامه ی ماجرا.

اگه حداقل پایانش رو یکم میبستن اینقدر حرص نمیخوردم من البته قشنگ بودا اما نمیدونم گفتم یا نه

علاقه دارم به پایان های شاد در بعضی موارد عروسی مثل فیلمای ایرانی :دی

اما نگم براتون از لایو اکشنش!!

اقا نمیدونم من حساسم یا واقعا اینطوریه که تو لایو اکشنا میخوان یه موقع هایی شخصیته کیوت بازی

در بیاره یا یه سری رفتارا رو بکنه خیلی یه جوریه و لوسه به عنوان فیلم اما همون کارا تو انیمه خیلی

باحال ترن مثل عوض کردن میمک های صورت مثل انیمه ها که  خب تو فیلم نمیشه به اون صورت!

میگم منم شاید زیادی حساس شدم اما واقعا از لایو اکشنش خوشم نیومد هرچند پایانش خوب بود

اما ترجیح میدم دیگه با دیدن لایو اکشن انیمه ها خود انیمه رو از چشمم نندازم. راستی یه قسمت

ova (درست نوشتم؟) داره که من ندیدمش هنوز

الان دارم انیمه skip beat رو میبینم

heartمرسی از وبلاگ

UтaNa Diaries

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها