تنها چیزایی که از این چند روز یادمه اینه که میخواستم

کلی حرف بزنم یادم رفتن همشون !!

فیلم جرئت یا حقیقت رو دیدم جالب بود از تهش خیلی

​​​​​​خوشم اومددد . راجع یه اکیپ دوستیه که برای تعطیلات

میرن مسافرت به پیشنهاد یه پسر غریبه میرن تو یه کلیسا

جرئت حقیقت بازی میکنن و از اون به بعد بازی میاد 

دنبالشون: حقیقت رو بگو یا بمیر جرئتو انجام بده یا 

بمیر !! ⁦(ノ゚0゚)ノ~⁩

به نظرم بیشتر رو خود این کار کرده بودن بعد مثلا مردن اشخاص مثل فیلمای عادی که سروکار با پلیس داره رو نداشت اونقدر (حالا تو فیلمای ایرانی جد و آباد شاهدا رو میکشن تو دادگاه و اینا!)

شب بعدش فیلم would you rather 2012 رو دیدم بیشتر چندش بود تا ترسناک خلاصش هم اینه که راجع یه دختریه که به خاطر بیماری برادرش با یه روانی این بازیو میکنه (تو بازی چند نفر دیگه هم هستن البته). یه جاهاییش میزدم جلو که سریع زد شه فقط. به درد همون محتوای چندشی میخوره وگرنه به نظر من یه عیب هایی داشت اول اینکه تکلیف اونایی که تو بازی به فنا میرن چی میشه یعنی هیچکس دنبالشون نمی‌گرده؟؟! بعد اصلا هدفشون چیه از اینکار. به نظرم وجود کاراکتر جولیان ، پسر اون مرده الکی بود کلا نقش خاصی نداشت. بازیگر زن اصلی منو یاد لیلی رینهارت بازیگر بتی تو سریال ریوردیل انداخت همش اون جلو چشمم بود اصلا. 

آخرش فقط آخرش خیلی شتی طور اعصاب خورد کن بود! 

بعد این دوتا دنبال فیلم ترسناکای بیشتریم برای دیدن برای همین از پیشنهاداتون استقبال میکنم :دی لطفا معرفی کنید (دوتا کانجورینگا و یکی از آنابل ها و خیابان الم و سه تا فیلمای اینسدیس [درست نوشتم؟] رو دیدم قبلا )

در حال حاضر چند تا قسمت از سریال کره ای live رو دیذم از ادامه و دارم بی خانمان رو میبینم وقتی تمومش کردم ادامش میدم. لی سونگی گوگووووولییییییییی ^^ کیوت^^ جذاب ^^ از استاد در خانه عاشقش شدم اولش به خاطر اون و سوزی شروع کردم به دیدن ولی بعدش خوشم اومد از سریال کلا. 

مشخصات

آخرین جستجو ها