امروز ظهر که از خواب پاشدم با صدای درس خوندن خواهرم رفتم آشپزخونه چیزی بخورم که بابام شروع کرد به صدا زدن خواهرم اونم که وقتی داره درس میخونه خدارو بنده نیست کلا صداییم نمیشنوه جواب نداد بعد بابام به من گفت سردار سلیمانی شهید شده ! من گفتم عه چرا و انتظار نداشتم ولی ناراحت شدم. خب من از ت و اینا سر در نمیارم کلا حزب باد هم هستم (ننگ بر من و این حرفا!) براش صلوات فرستادم و سریع رفتم تلگرام دیدم یه سریا پروفایل عوض کردن و تو اینستا یه سریا تسلیت و اینا یه سریا هم شاد بودن ، ذوتا از همکلاسیام دعوا کردن و یکیشون هممون رو با استوری در جریان لحظه به لحظه دعواها قرار داد ! و خلاصه شیر تو شیری بود. حرف یه سریا رو دیدم که میگفتن چرا برا ۱۵۰۰ تا کشته عزا اعلام نکردین بعد اومدم بهش فکر کنم مخم پیچید -_-الان باید عذاب وجدان داشته باشم برای اون یه ذره ناراحتیم؟ ناراحت و نگران نباشم از هشتگ جنگ جهانی سوم که راه افتاده تو توییتر؟ از اینکه من یه دختر ۱۸ ساله بین دو طرف عقاید مردم کشورم گیر کردم نمیدونم کدوم طرفی باشم؟ بلاخره هممون ناراحت شدیم برای کشته های مظلومانه مردممون (مردمی که واقعا بی گناه بودن ) تو آبان . ترامپم قشنگ اومد یه آشوب شتی راه انداخت طوری که مردم افتادن به جون هم:/ حالا یه سری مردم خود آمریکا هی توییت زده بودن ماهم مخالف ترامپیم به جون عممون یه سری ایرانیا زیر پستای مختلف کامنت گذاشتن هدیه ی کریسمس ترامپ به ایرانیا ! تحریم نکن مارو هدیه کریسمس نمیخوایم به خدا! 

خلاصه که الان نمیدونم حالت روحیم چطور باشه ولی از ترسم مطمئنم خدا عاقبت هممونو بخیر کنه 

مشخصات

آخرین جستجو ها