سلاام من اومدممم

از دیشب تاحالا بیدارم و رسما ساعت خوابم گند خورده و دیگه تقریبا تسلیم شدم ! بگذریم.   بازی جی تی ای اندروید رو دانلود کردم و فوق العاده نوستالژیکه برام چون بچگیم پسرعمم سی دیشو بهم داده بود و من کلی بازی میکردم توجه هم نمیکردم که ماجراش جیه برا خودم میرفتم تو خیابون مردمو میکشتم ( از کدای تقلب مختلف استفاده میکردم که پلیس نگیرتم ، اسلحه های مختلف داشته باشم و.) و الحق که خیلی حال میداد یادش بخیر . نسخه ی اندرویدشم خوبه انا خب اصلا تو این دوران فهمیدم که بازی با کامپیوتر یه چیز دیگس ! 

باید ویندوز کامپیوترو عوض کنیم و درایواشو فرمت کنیم کلا جون واقعا به فنا رفته متاسفانه . 

جدیدا علاقه ی خاصی به بازیای رومیزی هم پیدا کردم مخصوصا دی اند دی رو دوست دارم یاد بگیرم اما خوندن راهنماش کافی نیست باید قشنگ یکی رو در رو بهت توضیح بده خودتم چند تا دست ببینیش تا بفهمی . به طور کلی بازیا گرونن و دیگه نمیدونم چی تو این مملکت مونده برامون ! 

گاهی قرنطینه اذیت کننده میشه ، جرئت مغازه رفتن ندارم چون باید بساط ضدعفونی کردن و راه بندازم ، لیزر صورتمو نرفتم و اصلا قابل تصور هم نیس الان صورتم و تازگیا فهمیدم که شانسم در زندگی اینطور تعریف شده که هیچ دوست پایه ای ندارم که در زمینه هایی که بهشون علاقه مند میشم باهم یه سری چیزا رو تجربه کنیم :/ خواهرم در باب کیپاپ و کیدراما هست فقط  

شاید اسم اینجا رو عوض کنم باز ولی نمیدونم چی بذارم تو فکرش هستم چون حس میکنم به خاطر اسمش خیلی چیزارو نمیتونم بگم  

راستییی شما هم احتمالا راجع روتین شست و شوی پوست ها شنیدین نه؟ شستن با شوینده ، بعد تونر ، بعد آبرسان در اخر هم مرطوب کننده (همشون مخصوص نوع پوستتون ). من تازگیا راجع فواید بعضی روغن ها برای پوست و مو خوندم . من خیلی بدم میاد پوستم چرب بشه به خاطر همین به فکرش نبودم اما دیروز تصمیم گرفتم روغن جوجوبا رو برای پوستم امتحان کنم . نوشته بود مرطوب کننده و ابرسانی میکنه پوستو . به نظرتون میتونم با یه تیر دو نشون بزنم ؟ دیگه آبرسان و مرطوب کننده نگیرم به جاش از این روغنه استفاده کنم یا یه روغن دیگه که جای جوش و لک رو هم همراهش از بین ببره هر وقت امتحانش کردن حتما میگم بهتون.

یادتونه گفتم فیس براش سفارش دادم؟ خالا که خریدم انواع و اقسام مدلای ارزون تر (یا همون فیس براش ولی ارزونتر تو یه جای دیگه ) هی میان جلد چشمم -___- شماها کجا بودین خب ؟  

صحبت رو همینجا به پایان میرسونم چون میخوام سعی کنم یکم بخوابم چون ساعت یک و نیم کلاس دارم صبح بخیرررر

مشخصات

آخرین جستجو ها