درود درود D: حالتون چطوره؟

خدا حوصلش سر رفته بود دیشب یه زله انداخت اینجا:| ایندفعه من نفهمیدم دراز کشیده بودم خواهرم بغل دستم نشسته بود گفت چرا زمین داره میلرزه؟ بعدم بابام از اونور گفت بچه ها پاشید بریم بریم پایین بدویییید ! حالا ما شلوارک پامون بود هی می گفتیم وایسا من هی می گعتم من شلوار پیدا نمی کنممم خلاصه با هزار بدبختی یه چیزی پوشیدیم سریع رفتیم پایین. البتهههه من قبلش گفتم دستکش و ماسک دستتون کنید و دور هم وایسادیم از بقیه. مردم هم سوار ماشیناشون می شدن میرفتن . خب یه نماز آیات دیگه هم افتاد گردنم‌-_- هعییی

راستی نماز روزه هاتون قبول باشههه ^^ امیدوارم بعد ماه رمضون کشور بیشتر از این به حالت عادیش برنگرده چون کرونا هنوز هست دوستان. بابای دوستم پزشکه یکی برای یه گاری رفته بوده دارو بگیره به بابای دوستم میگه حالا یه تست کرونا هم بگیر ازم اولاش گفتن نه بابا و اینا ولی بعدش گرفتن بعد بردنش سی تی اسکن و گفتن نه چیزیت نیس برو ولی چند روز بعدش زنگ میزنن بهش که پاشو بیا باید بستری شی تستت مثبت بوده حواستون باشه خلاصه مردم خیلیاشون ممکنه کرونا داشته باشن و برا خودشون بچرخن به همه جا هم دست میزنن ! 

سریال سرقت پول رو تا قسمت ۸ فصل دو دیدم و بعد اون همه سریالا و انیمه هامو ول کردم و صبح تا شب بازی می کنم خیلی حال میده و الحق که اعتیاد اوره! 

مشخصات

آخرین جستجو ها